top of page

KİRALAMA

Temel eğitimini tamamlamış ya da tecrübeli sporcuların kullanımına sunduğumuz tüm disiplin ve seviye lere uygun ekipmanları günlük ya da uzun süreli paketler şeklinde kiralayabilirsiniz.

Ada koşullarından dolayı kiralama yapabilmek için minimum bir yeterliğe sahip olmanız gerekmektedir; rüzgar üstü sürüş sorunu olmayan ve rahat bir şekilde upwind body drag yapabilen herkes kiralama yapabilir. 

Seviyenizden emin değil ya da kendinizi geliştirmek istiyorsanız hatırlatma-ilerletme programını ya da kendi başınıza antrenman yapmak istiyor fakat birinin size göz kulak olmasını istiyorsanız gözetimli antrenman programını tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

ADA TRANSFERİ VE GÜVENLİK
 
Transfer:
Okulumuzdan kiteboard eğitimi alan öğrenciler için ada transferleri ders ücretine dahildir.
Tecrübeli* sporcular için adaya ulaşım ücreti gidiş-dönüş 20€'dur

 
Güvenlik: 
Plajlara ulaşım için okulumuzun transfer hizmetinden faydalanan tecübeli* sporcuların güvenliğini gün boyu sağlamaktayız. Okulumuz bünyesinde bulunan hızlı kurtarma botları ile güvenliğe ekstra önem vermekteyiz. Acil durum ve rüzgarın düşmesinden kaynaklanan kurtarmalar haricindeki kurtarmalardan 30€ ek ücret talep edilir. 
 
Depolama:
Okulumuz bünyesinde bulunan kiteboard'a özel kapalı alanımızda malzemelerinizi günlük, haftalık, aylık ya da sezonluk depolayabilirsiniz. 

*  KB2 kiteboard eğitimlerini tamamlamış ya da bağımsız kayabilen sporcular.
 
 
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

EKİPMAN TAMİRİ

 

Yırtılan Uçurtmanızı ya da darbe görmüş boardunuzu okulumuz bünyesinde bulunan profesyonel tamirhanede tamir ettirebilir, kiteboard keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

 

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

FOTOĞRAF VE VIDEO

 

Kiteboard tecrübenizi unutulmaz bir anıya çevirmek ister misiniz?

 

Kask ya da uçurtmanıza bağlanan bir Action kamera kiralayabilir ya da Profesyonel makina ile fotoflarınızı çektirebilirsiniz.

Action kamera kiralama - 15€

Fotoğraf çekimi - 25€

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

FOLLOW US:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
bottom of page