top of page

Kiteboard Temel Eğitimi için ne kadar zaman ayırmam gerekir?

Kiteboard başlangıç programını tamamlamak için 3-4 gününüzü ayırmanız yeterlidir. Günde 2-3 saat yapacağımız teorik ve pratik eğitimler ile kiteboard'a ilk adımı atmış olacaksınız. 

 

Kiteboard Derslerine ne dahil?

Eğitim süresince tüm ekipmanlar ve eğitim alanına ulaşım dahildir.  Bunun yanında 3. şahıs mali sorumluluk sigortası da eğitim programlarımıza dahildir.

Ne getirmeli?

Kendinize ait bir deniz elbiseniz var ise mutlaka getirin. Yaz aylarında kısa ya da uzun kollu bir lycra, suda giyeceğiniz şort, güneşe karşı korumalar yeterli olacaktır. Deniz elbisesi ya da lycranız yok ise merak etmeyin okulumuz bünyesinde bulunan kıyafetlerden kullanabilirsiniz. 

 

Günlük Kiteboard Eğitim Programı 
Günde 2 eğitim seansı sunmaktayız. Birinci seans için saat 11:00'de, 2. seans için ise 14:00'de merkezinde buluşuyoruz. Bot ile eğitim alanına geçip eğitimlere başlıyoruz. 

Gözetimli Antrenman

Light Coaching

Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sonrasında, geçtiğimiz sezon başlamış olduğumuz 'Light Coaching' formatımızı hem ders paketlerimize entegre ettik hem de  başlı başına bir seans olarak mevcut programımıza dahil ettik. Almış olduğunuz temel  eğitim sonrasında bireysel antrenmanlar ile kendinizi geliştirmek istiyor fa..........

devamı için tıklayın...

KITEBOARD'U EN İYİSİDEN ÖĞRENİN!

FORMULA KITE ASYA ŞAMPİYONU / 4x FORMULA KITE TURKİYE ŞAMPİYONU / 2x AEGEAN CROSS ŞAMPİYONU 

FOLLOW US:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
bottom of page